14 травня о 09.00 год. на Центральному майдані м. Сторожинець стартував автопробіг, приурочений вахті пам’яті загиблих в Афганістані та в зоні АТО.
Перед присутніми виступили – голова Сторожинецької об’єднаної територіальної громади – Микола Миколайович Карлійчук, голова Сторожинецької районної організації Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), депутат обласної ради Палій Василь Миколайович, голова Великокучурівської обєднаної територіальної громади – Василь Мірчович Тодеренчук, керівник апарату Сторожинецької районної державної адміністрації – В.С.Гоцуляк.
Після чого, учасники автопробігу вирушили покладати квіти та вінки до пам’ятників воїнам за маршрутом:
– Сторожинець – Кам’яна – Михальча – Великий Кучурів – Тисовець – Снячів –Сторожинець;
– Сторожинець – Ропча – Верхні Петрівці – Нижні Петрівці – Красноїльськ – Стара Красношора – Буденець – Сторожинець;
– Сторожинець – Панка – Стара Жадова – Майдан – Комарівці – Зруб-Комарівці – Зруб-Давидени – Давидівка – Сторожинець;
– Сторожинець – Нові Бросківці – Ясено – Костинці – Бобівці – Старі Бросківці –Сторожинець.