Дорогі жителі
Сторожинецької міської об’єднанної територіальної громади!

Воскресіння Христове – свято свят. Цього дня з епохи в епоху, зі століття в століття, із року в рік серця всіх християн сповнюються безмежною радістю. Це свято виводить нас за межі земного життя, за рамки суєтної буденності. Воно возвеличує людей та єднає з Творцем.
Ісус перед розп’яттям лише здавався слабким супроти гонителів, але насправді він був сильним вірою і нездоланний духом. Він був правдою, а тому, здолавши смерть, переміг зло.
Два роки тому була створена Сторожинецька міська об’єднанна територіальна громада. Як переможна хода віри Христової розпочалася після його воскресіння, так і впевнений поступ громади в майбутнє розгортається на наших з вами очах.
В ці дні ми поминаємо тисячі наших захисників, які віддали своє життя за нашу віру і нашу свободу, за нашу державу.
Ми вдячно молимося за кожного, хто береже наш спокій у Великодню ніч, і хто в святковий день стоїть на сторожі миру.
Десятки мільйонів українців святять паски та крашанки, радісно і щиро вітають одне одного за святковим столом. Закликаю всіх, освячуючи любов’ю, тримати широко відкритим своє серце і допомагати тим, хто потребує нашої уваги і опіки. Якщо не матеріально, то хоча б добрим словом, братнім чи сестринським поцілунком.
Чи всі чули, як в церкві нині співають: «Смертю смерть подолав»? Великдень – це день перемоги над смертю.
Господь сам воскрес і нам відкрив шлях до вічного життя. Він утвердив неминучу перемогу добра над злом. Про це ми і свідчимо один одному, коли кажемо: «Христос Воскрес!». І відповідаємо: «Воістину Воскрес!».
В цей урочистий день вітаю всіх із Великоднем і бажаю миру, достатку, єдності й Божої ласки нашій країні.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

З повагою,
голова Сторожинецької міської ради М.М.Карлійчук