«Сторожинецька міська рада Сторожинецького району Чернівецької області (адреса: м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6; тел. 2-12-00) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Сторожинецький інклюзивно-ресурсний центр» Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області.
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п’яти років за фахом, вільне володіння державною мовою.
Для участі в конкурсі особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають наступні документи: копію паспорта громадянина України, письмову заяву про участь у конкурсі, копію (копії) документа (документів) про освіту, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, згоду на збір та обробку персональних даних, лист ознайомлення із Законом України «Про очищення влади», копію трудової книжки, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції.”
Документи подаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою: 59000, Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6, тел. 2-12-00.
З умовами конкурсу можна ознайомитися за вище вказаною адресою».