ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на посаду директора Сторожинецького Центру дитячо-юнацької творчості Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області

«Сторожинецька міська рада Сторожинецького району Чернівецької області (адреса: м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6; тел. 2-12-00) оголошує конкурс на заміщення посади  директора Сторожинецького Центру дитячо-юнацької творчості Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

  1. 1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти: 

Сторожинецький Центр дитячо-юнацької творчості Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області;

59000, м. Сторожинець, вул.  Чернівецька, 8

  1. Найменування посади та умови оплати праці:

директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

  1. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

посаду директора Сторожинецького Центру дитячо-юнацької творчості Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

  1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та строк їх подання:

претенденти на посаду директора Сторожинецького Центру дитячо-юнацької творчості подають до конкурсної комісії такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

Вищезазначені документи  подаються у відділ організаційної та кадрової роботи Сторожинецької міської ради відповідальній особі  – Мязіну Максиму Валерійовичу, завідувачу сектору з кадрової роботи відділу організаційної та кадрової роботи, протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою: 

м. Сторожинець, вул. Грушевського, 6; тел. 2-12-00».