ОГОЛОШЕННЯ

Сторожинецька міська рада  Сторожинецького району Чернівецької області повідомляє про оприлюднення  Звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану міста Сторожинець Чернівецької області.

Громадське  обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану міста Сторожинець Чернівецької області буде проводитись з 12 лютого 2020 року по 13 березня 2020 року.

Пропозиції  громадськості  до Звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану міста Сторожинець Чернівецької області подаються у письмовій формі до Сторожинецької міської ради у строк з 12 лютого 2020 року по 13 березня 2020 року за адресою: 59000, Чернівецька область, м. Сторожинець, Грушевського, 6, E-mail: stor-misk-r@ukr.net, Веб-сайт: http://stor-rada.gov.ua

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальник відділу земельних відносин та комунальної власності Сторожинецької міської ради Никифорюк М. І. тел. 2-15-55.