Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує щодо необхідності подання письмового повідомлення  про виконання робіт підвищеної небезпеки суб’єктами господарювання.

Згідно з пунктом 14  Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 26.10.2011 року за № 1107 – «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки»,-

роботодавець, який отримав дозвіл і має намір виконувати роботи підвищеної небезпеки та/або експлуатувати (застосовувати) машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки (у тому числі відокремленим підрозділом),

повинен письмово повідомити про це територіальний орган Держпраці за  місцем виконання таких робіт та/або експлуатації (застосування) таких машин, механізмів, устаткування

не пізніше ніж за десять робочих днів до початку їх виконання та/або експлуатації (застосування) з наданням копії дозволу.

Відповідне повідомлення суб’єкти господарювання Буковини мають подати до Управління Держпраці у Чернівецькій області.

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області також нагадують: дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки видається територіальним органом Держпраці за місцем державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи – підприємця.

Строк видачі дозволу або повідомлення роботодавця, виробника або постачальника про відмову у його видачі становить десять робочих днів з дня отримання документів.

Строк дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки або на експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки становить п’ять років.