На Буковині роботодавці області отримають майже два мільйони гривень компенсації за працевлаштування переселенців

 

У Чернівецькій області 67 роботодавців отримають компенсацію витрат з оплати праці за працевлаштування 161 внутрішньо переміщеної особи. Найбільша кількість рішень про виплату компенсацій прийнята у м.Чернівці, на Глибоччині, Кельменеччині, Новоселиччині, Сокирянщині, Сторожинеччині та Хотинщині.

Загалом роботодавці області отримають майже два мільйони гривень компенсації.

  • Відповідно до урядової програми працедавцю відшкодовуються кошти у розмірі 6500 гривень упродовж двох місяців за кожну працевлаштовану внутрішньо переміщену особу внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

25 роботодавців, що звернулися за компенсацією, працюють в оптовій та роздрібній торгівлі, займаються ремонтом автотранспортних засобів, 11 –  у переробній промисловості, 6 – у сільському господарстві, по п’ять –  у закладах тимчасового розміщення та організації харчування та у сфері адміністративного  і допоміжного господарства, а також інших галузях економіки краю.

Серед працевлаштованих ВПО, 60 –  працюють в оптовій та роздрібній торгівлі, 49 – у переробній промисловості, 12 – у сільському господарстві та інших сферах діяльності.

З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості https://bit.ly/3Il7JmV.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.

 

 

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості