Відтепер іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, мають змогу ідентифікувати свою особу, створювати Дія.Підпис та користуватися іншими сервісами Дії.

Скористатись перевагами цифрових посвідок на проживання мають змогу більш ніж 200 тисяч іноземців, які отримали ці документи у вигляді пластикової картки з електронним чипом після 25 квітня 2018 року. Для цього потрібно мати смартфон з NFC-чипом, банківський рахунок для авторизації через BankID та податковий номер.

Для відображення біометричних документів у мобільному застосунку, власникам посвідок на тимчасове або постійне проживання в Україні необхідно встановити оновлену версію «Дії», авторизуватись та дотримуватись подальших інструкцій в застосунку.

Нагадаємо, що посвідки нового зразка у формі пластикової картки відповідають найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів і, завдяки вбудованому електронному чіпу, є більш захищеними від підроблення, копіювання та крадіжки особистих даних. Крім того, вони є більш зручними та зносостійкими аніж їх паперові аналоги.

Прес-служба

ДМС України