Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Сторожинецької міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за землю»

Відповідно до статті 9 та статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Сторожинецька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Сторожинецької міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за землю».

Встановлення ставок орендної плати за землю забезпечить соціально-економічний розвиток територіальної громади, ефективне використання земельного фонду та максимальне наповнення міського бюджету, з метою створення єдиних організаційно-правових й економічних засад визначення розмірів орендної плати за земельні ділянки.

Поштова адреса для надсилання зауважень та пропозицій:

Сторожинецька міська рада, вул. Чернівецька, буд. 6а, м. Сторожинець, Чернівецький район, Чернівецька область, 59000.

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Сторожинецької міської ради http://stor-rada.gov.ua/ в  категорії Регуляторна політика.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з 3 жовтня до 3 листопада 2022 року.

Зауваження та пропозиції надсилаються в друкованому вигляді на паперових носіях на зазначену вище поштову адресу.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до нього.

 

Сторожинецька міська рада