Державна служба України з питань праці продовжує інформувати та консультувати працівників і роботодавців щодо вимог законодавства про працю та охорону праці в умовах воєнного стану.

Вже понад 320 тисяч людей скористалися сервісом онлайн консультування «інтерактивний інспектор».

Тривають інформаційні кампанії щодо протидії незадекларованій праці та торгівлі людьми з метою трудової експлуатації. Інспекторами праці проведено майже 125 тисяч інформаційних відвідувань роботодавців.

Центром інформаційної роботи Держпраці є інформпортал https://pratsia.in.ua. Майже 50 тисяч користувачів вже ознайомилися з його матеріалами.

Наразі портал став ще більш інформативним, оскільки доповнений новою рубрикою «Виходь на світло. Як декларувати працю?». У рубриці кожен може отримати інформацію про процедури оформлення трудових відносин в умовах воєнного стану. У  подальшому  для зручності користувачів кількість рубрик та охоплених напрямів зростатиме.

Як і раніше, за допомогою порталу легко знайти контакти сервісу онлайн консультування «інтерактивний інспектор», відповіді на найпоширеніші питання з питань охорони праці та трудових відносин, дізнатися про безпечну організацію робіт та як уберегти себе і близьких від ризиків примусової праці.

Більше інформації на https://pratsia.in.ua