Чимало дозвонювачів на «Гарячу лінію» запитують, чи треба записуватися в чергу для отримання готового паспорта та які документи при цьому необхідно мати?

Нагадуємо, що попередньо дізнатися про готовність свого паспорта можна за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» на сайті ДМС України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html .

Якщо сервіс повідомляє, що «Документ доставлений до підрозділу Міграційної служби /дата/ та може бути отриманий заявником», необхідно звернутися до міграційної служби в години прийому громадян без попереднього запису через сервіс «Електронна черга».

Для отримання готового паспорта громадянина України жодні додаткові документи не потрібні. Під час видачі власник паспорта заявник проходить повторно процедуру верифікації особи за допомогою сканування відбитку пальців.

Для отримання готового паспорта громадянина України для виїзду за кордон особам старше 14-ти років необхідно надати паспорт громадянина України.

Для отримання готового паспорта громадянина України для виїзду за кордон особам молодше 12-ти років необхідно надати:

– свідоцтво про народження;

– паспорт громадянина України законного представника дитини:

  • одного з батьків;
  • опікуна;
  • усиновлювача.

Додамо, що з 12 років присутність неповнолітньої особи під час отримання паспортного документа є обов’язковою. Осіб до 16-ти при цьому повинні супроводжувати їх законні представники.

Управління ДМС у

Чернівецькій області