З глибоким жалем, повідомляємо про непоправну втрату – смерть від рук агресора жителя нашої громади. Молодший сержант Дубець Ігор Васильович, 21.08.1980 року народження, мешканець с.Панка, вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину загинув 12 листопада 2022 року в районі н.п. Майорськ, Донецької області в результаті мінометного обстрілу. Сторожинецький міський голова Ігор Матейчук, депутатський корпус міської ради, члени виконавчого комітету та весь апарат, в цю нелегку хвилину скорботи, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким ГЕРОЯ. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!