Звертаємо увагу буковинців, внутрішньо переміщених осіб, іноземців та осіб без громадянства,  які проживають на території Чернівецької області, що відповідно до  Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» структурні та територіальні підрозділи УДМС у Чернівецькій області в період Новорічно-Різдвяних свят працюватимуть без додаткових вихідних згідно визначених графіків роботи.

Так, обласний апарат (м. Чернівці, вул. Шептицького, 25), Чернівецькій відділ УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Руська, 248-М) та Відділ у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Руська, 183) матимуть вихідні дні в штатному режимі 24-25 грудня 2022 року,  31 грудня 2022 року та 1 січня 2023 року, 7 та 8 січня 2023 року.

Територіальні підрозділи УДМС у Чернівецькій області, для яких визначений графік роботи з вівторка по суботу, не працюватимуть у вихідні 25-26 грудня 2022 року, 1 та 2 січня 2023 року, 8 та 9 січня 2023 року.

Звертаємо увагу, що на період воєнного стану скасовано практику скорочення передсвяткових робочих днів на одну годину. У зв’язку з цим Управління ДМС у Чернівецькій області, Чернівецькій відділ УДМС у Чернівецькій області та Відділ у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС у Чернівецькій області у п’ятницю 6 січня 2023 року працюватимуть згідно визначеного графіка роботи з 09.00 до 16.45. За цим же принципом територіальні підрозділи працюватимуть згідно визначеного графіка роботи з 09.00 до 16.45 по суботам 24 та 31 грудня.

Управління ДМС у

Чернівецькій області