У 2022 році основним завданням діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області залишалося забезпечення стабільних та у повному обсязі виплат пенсій.

Зокрема, за 2022 рік пенсіонерам Буковини профінансовано виплат на майже 9 млрд грн, у тому числі 5,9 млрд грн – через уповноважені банки. Аналіз свідчить, що понад 65% пенсіонерів області надають перевагу сучасному способу одержання пенсій – через установи уповноважених банків.

Середній розмір пенсії в Чернівецькій області у грудні 2022 року склав 3791,05 грн, що на 16,1% більше порівняно з аналогічним показником 2021 року.

У жовтні-грудні 2022 року на виплату житлових субсидій та пільг мешканцям Чернівецької області спрямовано 123,3 млн грн, в тому числі через АТ “Укрпошта” – 49,1 млн грн, через установи банків – 74,2 млн грн.

Незважаючи на складні часи та випробування для країни, у 2023 році робота Фонду і надалі буде спрямована на забезпечення стабільного фінансування пенсійних і соціальних виплат, житлових субсидій і пільг.