На період дії воєнного стану питання посвідчення особи залишається актуальним не лише для громадян України, а й для іноземців та осіб без громадянства, які тимчасово або постійно проживають на території нашої країни.

Нагадуємо, що статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»  вказано, що  документи, які посвідчують особу, залежно від їх функціонального призначення, поділяються на два види: документи, що посвідчують особу й підтверджують громадянство України та документи, що посвідчують особу й підтверджують її спеціальний статус.

Власне, саме документи, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, можуть  пред’являти за потреби іноземці та ОБГ.

До переліку відносяться:

• посвідчення водія;
  • посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;
  • посвідка на постійне проживання;
  • посвідка на тимчасове проживання;
  • картка мігранта;
  • посвідчення біженця;
  • проїзний документ біженця;
  • посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;
  • проїзний документ особи, якій надано додатковий захист.

З усіх питань щодо легалізації іноземців та ОБГ на території України та продовження терміну дії дозвільних документів телефонуйте на «Гарячу лінію» Управління на номер: 0372-55-04-61.

Управління ДМС у Чернівецькій області