Житель нашої громади, мешканець с.Слобода-Комарівці, сержант ХОДАН Анатолій Євгенович, 04.01.1971р.н., призваний на військову службу по мобілізації, 28.04.2022 року, помер 15.03.2023 року в н.п. Комишуваха, Запорізького району, Запорізької області.
Сторожинецький міський голова, депутатський корпус міської ради, члени виконавчого комітету та весь апарат, в цю нелегку хвилину скорботи, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким ГЕРОЯ.
Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем.
Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!
![На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev18-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336660904_721303009696801_905795146415539960_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DzwArcgedPwAX85DZhO&_nc_ht=scontent.fiev18-1.fna&oh=00_AfDTeEMbMysXwTUGNJY11TdxY6aZy2r2l4cdeM8tzkQnvA&oe=641CE094)