Житель нашої громади, мешканець с.Панка, солдат ЗАІНЧУКОВСЬКИЙ Андрій Васильович, 31.10.1985р.н., відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, 18.03.2023 загинув в результаті бойового завдання в районі н.п.Бахмут, Бахмутського району, Донецької області.
Сторожинецький міський голова, депутатський корпус міської ради, члени виконавчого комітету та весь апарат, в цю нелегку хвилину скорботи, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким ГЕРОЯ.
Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем.
Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!
![На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev18-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336801488_591739106203727_8888540736868826775_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=wMu8I7idVzgAX9iDiE6&_nc_ht=scontent.fiev18-1.fna&oh=00_AfAtghcLIjuEHEUQhxn2q708SFAbE390xJPEno7K9J7XIg&oe=641F0EE7)