Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:

Благоустрій населеного пункту

ДК 021:2015:45112720-8 Благоустрій спортивних майданчиків і зон відпочинку

( відповідно до пункту 4* Постанови КМУ від 11.10.16 № 710 « Про ефективне використання державних коштів»  зі змінами):

(UA-2023-04-18-007868-a)

1 Назва предмета закупівлі Благоустрій населеного пункту

ДК 021:2015:45112720-8

Благоустрій спортивних майданчиків і зон відпочинку

2 Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб Сторожинецької міської ради та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації. Кошторисна документація на Благоустрій населеного пункту

ДК 021:2015:45112720-8

Благоустрій спортивних майданчиків і зон відпочинку

розроблена на підставі технічного завдання замовника.

3 Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Правил визначення вартості будівництва відповідно до Наказу Міністерства розвитку громад та територій України № 281 від 01.11.2021 року затверджено Кошторисні норми України у будівництві .