Програма «Власний дім» – це  пільгове кредитування під 3% річних терміном до 20 років (для молодих сімей – термін кредитування становить до 30 років).

Такою можливістю може скористатися кожен охочий для відновлення даху, капітального ремонту, проведення інженерних мереж, зведення нового будинку, придбання житлового будинку чи квартири тощо.

З умовами, термінами реалізації та переліками документів на кредитування можна ознайомитися тут:

– придбання готового житла (будинку або квартири), або незавершеного будівництва житла з подальшою його добудовою,  реконструкцією та капітального ремонту придбаного житла;

– будівництва нового житлового будинку; для добудови житлового будинку,  реконструкції, капітального ремонту, придбання будівельних матеріалів;

– будівництва інженерних мереж: газопостачання; опалення (у тому числі встановлення твердопаливного котла, топки та ін.); водопостачання (у тому числі системи фільтрації та очищення води) та водовідведення; електропостачання тощо; впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій (утеплення фасаду, даху будинку або квартири, заміна зовнішніх вікон та дверей).

Щоб отримати кредит потрібно виконати основні умови: проживати та бути працевлаштованим (або бути зайнятим в особистому селянському господарстві) в сільській місцевості.

За інформацією для отримання кредиту по програмі «Власний дім» звертатися безпосередньо до Чернівецького обласного фонду ПІЖБ на селі за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194 А, офіс 236 (2 поверх).

Або звертайтесь за номерами: 0994833827; 0682128970 чи e-mail: cv-fond@ukr.net