Чернівецький обласний центр зайнятості спільно з Чернівецькою обласною державною адміністрацією проводять інформаційну кампанію щодо популяризації урядової програми єРобота.

На підприємствах, установах та організаціях, які отримали мікрогрант розміщені таблички «Тут створені робочі місця в рамках урядової програми єРобота».

  • Мета кампанії – заохотити буковинців створювати та розширювати бізнес, а цим самим створювати нові робочі місця. Ми зацікавлені в безперебійній роботі підприємств, вчасній сплаті заробітної плати та податків, оскільки робота в тилу має не лише працювати, але і збільшувати обсяги виробництва, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

За минулий рік у Чернівецькій області 132 особи отримали гранти на створення або розвиток власної справи, за умовами програми створені майже 300 робочих місць. За кошти гранту придбано обладнання для здійснення господарської діяльності, закуплена сировина та матеріали, а також здійснена оплата за оренду приміщень.

В цьому році уряд розширює програму єРобота на порталі Дія та запускає три нові грантові програми для ветеранів.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.

Відділ організаційно-інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості