Для покращення доступу до адміністративних послуг для кожного українця, які на сьогодні проживають на території Іспанії, команда Державної міграційної служби у плідній співпраці з МВС, МЗС та нашими закордонними партнерами у тестовому режимі розпочинає роботу мобільних комплексів «Паспортного сервісу» у Мадриді.

Робота 5 мобільних програмно-технічних комплексів – спеціально облаштованих мікроавтобусів білого кольору із символікою ДП «Документ» – дозволить нашим громадянам зручно та швидко оформлювати чи відновлювати необхідні документи. Це, своєю чергою, відкриє можливість отримувати як фінансову та гуманітарну допомогу, так і вступати у навчальні заклади та безперешкодно перетинати кордони інших країн.

Пересувні станції «Паспортного сервісу» розташовані за адресою: C. del Alto del Retiro, 28031 Madrid, Іспанія.

Графік роботи центру: понеділок – субота, з 9:00 до 18:00.

Звертаємо увагу, що обслуговування відвідувачів у Мадриді на період тестування систем здійснюється за «живою чергою». Запис до електронної черги буде впроваджено після успішного завершення тестування, про що буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті ДП «Документ».

Наразі громадяни України можуть отримати у м. Мадрид такі послуги:

оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);

обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);

обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);

одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки.

Зазначимо, що послуга з обміну посвідчення водія буде впроваджена дещо пізніше, про що також буде повідомлено додатково.

Принагідно наголошуємо, що станом на 25 травня 2023 року ДП «Документ» не має повноважень на оформлення документів громадянам, які виїхали за кордон на постійне проживання і мають відповідну відмітку в паспорті.

Їхніми питаннями займаються виключно в закордонних дипломатичних установах.

Всю актуальну інформацію щодо роботи комплексів «Паспортного сервісу» у Мадриді та консультацію з будь-яких питань Ви можете отримати у приватних повідомленнях на офіційній сторінці у Facebook.

ДМС і надалі розширюватиме географію роботи ДП «Документ» в інших країнах світу. Нагадаємо, що на сьогодні підрозділи «Паспортного сервісу» вже доступні у чотирьох містах Польщі (Варшава, Краків, Ґданськ, Вроцлав), у Туреччині (Стамбул), Словаччині (Братислава) та Чехії (Прага), Іспанії (Валенсія) та двох містах Німеччини (Кельн, Берлін).

Продовжуємо працювати задля зручності життя українців у різних куточках світу!