Французька неурядова гуманітарна організація ACTED запрошує громадян з усіх населених пунктів Сторожинецької громади, прийняти участь у програмі «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку» (SEED), прийняти участь в конкурсі грантів.

Сума гранту складає 30 000 – 60 000 грн.

Грантова підтримка надається для здійснення господарської діяльності у сфері сільського господарства, тваринництва, виробництва продуктів харчування, переробки с/г продукції, надання послуг та ін.

У конкурсі на отримання гранту можуть приймати участь наступні категорії населення:

Сім’ї, переміщені з території активних бойових дій (ВПО);
Сім’ї, що приймають ВПО (на безоплатній основі);
Сім’ї, які безпосередньо постраждали від збройного конфлікту (наприклад: постраждале/зруйноване житло/майно, загиблі/поранені/постраждалі від насильства члени родини; втрата місця роботи, та ін.);
Сім’ї з дітьми до 18 років або іншими членами сім’ї на утриманні;
Сім’ї з дітьми до 18 років очолюваними самотньою матір’ю / батьком одинаком;
Сім’ї з безробітними людьми передпенсійного віку (50 років та старше);
Сім’ї з людьми з інвалідністю, з важкими захворюваннями, з маломобільними людьми;
Жінки віком від 55 років, які проживають одні.

ГРАФІК зустрічей, де ми розказуватимемо, як можна подаватися та отримати грант:

12 червня (понеділок).
10:00 – с. Панка (приміщення школи, актовий зал);
10:00 – с. Банилів-Підгірний (приміщення старостату);
13:00 – с. Стара Жадова (приміщення будинку культури);

13:00 – м. Сторожинець (міська рада, актовий зал);

13 червня (вівторок).
10:00 – с. Костинці (приміщення старостату).

Для отримання додаткової інформації, звертайтеся за телефонами: +38099-071-27-69, +38063- 609-75-56, або за електронною адресою: ukraine.seed@acted.org