Якщо ви перебуваєте за кордоном й не встигли своєчасно отримати замовлений у підрозділі Державної міграційної служби закордонний паспорт чи ID-картку, то забрати ці документи можливо через закордонні дипломатичні установи України.

Наразі працює механізм пересилання паспортів від одного терпідрозділу міграційної служби до будь-якого в іншому регіоні України, а також через МЗС України до закордонних дипустанов і розміщених за кордоном  представництв Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Щоб отримати за кордоном паспортний документ, слід  звернутися до закордонної дипустанови України з заявою  про отримання у країні перебування закордонного паспорта або ID-картки. Заява має бути адресована тому територіальному підрозділу ДМС в Україні, в якому  цей документ оформлявся.

Враховуйте, що отримання доставленого до дипломатичної установи документа здійснюється виключно за умови особистої присутності заявника або його законного представника (для дітей віком до 16 років). Доставка документа до установи здійснюється засобами дипломатичної пошти  та  складає від 3-х місяців.

Сторожинецький відділ УДМС у Чернівецькій області