В умовах воєнного стану контроль за дотриманням міграційного законодавства іноземцями, що перебувають на території нашої країни, є спільною справою міграційної служби, органів місцевого самоврядування та всіх українських громадян, які володіють інформацією щодо іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території нашої країни.

Нагадуємо вам кілька каналів комунікації, якими можна повідомити про місце перебування неврегульованих мігрантів на території області:

– поштою на адресу Управління ДМС у Чернівецькій області: 58000, м. Чернівці, вул. Андрія Шептицького, 25;

– месенджер на сторінці «Міграційна служба Чернівецької області»: https://www.facebook.com/udmscv ;

– приймальня електронних звернень громадян на сайті ДМ України, де також передбачена можливість надсилання анонімних повідомлень:  https://dmsu.gov.ua/services/hotline.html ;

– Гаряча лінія УДМС у Чернівецькій області: 0372-55-04-61;

– Відділ у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 183, тел.: 0372-58-28-28.

Тож, якщо вам відомі факти нелегального перебування іноземців або осіб без громадянства на території області, звертайтеся до міграційної служби. В умовах воєнного стану така важлива для суспільства співпраця сприяє безпеці нашої країни.

Управління ДМС у

Чернівецькій області