До уваги громадян!

З метою підвищення довіри суспільства до органів прокуратури, запровадження способів захищеного, у тому числі анонімного, отримання інформації в Офісі Генерального прокурора організована робота щодо приймання інформації на спеціальну телефонну лінію (044) 200-77-93, та спеціальну електронну пошту dovira@gp.gov.ua.

Зокрема, за допомогою визначених засобів зв’язку громадяни можуть повідомляти про порушення прокурорами правил прокурорської етики, недостовірність тверджень у деклараціях доброчесності прокурорів, вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури, а також про факти недотримання працівниками органів прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України законодавства у сфері запобігання корупції.

Отримана інформація у встановленому порядку буде опрацьовуватись Генеральною інспекцією.

Ознайомитись із порядком звернення на спеціальну телефонну лінію               (044) 200-77-93 та спеціальну електронну пошту dovira@gp.gov.ua можна на офіційних веб-сайтах Офісу Генерального прокурора (в розділі «Громадянам – Повідомити – Про порушення, допущені працівниками прокуратури») та Чернівецької обласної прокуратури (в розділі «Телефон довіри»).

Сторожинецький відділ Чернівецької окружної прокуратури