На «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер (0372)-55-04-61 нерідко надходять запитання щодо термінів зберігання паспортних документів під час війни.

Хочемо заспокоїти наших відвідувачів, які з різних причин не забрали  оформлені  паспорти – готові документи зберігаються у підрозділах міграційної служби за місцем подання заяв й залишатимуться там до завершення воєнного стану. Паспорти, що були оформлені у підрозділах ЦНАПу, а також – у відділеннях паспортного сервісу «ДП «Документ» на території України та закордоном, передаються до міграційної служби після завершення трьохмісячного терміну зберігання. Такі документи, якщо їх не витребують власники, також залишатимуться в підрозділах ДМС до завершення воєнного стану.

Довідково:

Впродовж 2022-го року в підрозділах міграційної служби не забрали готові документи – паспорти громадянина України у вигляді ID-картки та паспорти громадянина України для виїзду за кордон  – 1383 власника. За 2023-й рік в підрозділах міграційної служби області зберігаються не отримані вчасно 2106 паспортів. Для порівняння, у довоєнні пандемійні роки цей показник складав 173 та 374 паспорта відповідно.

Управління ДМС у

Чернівецькій області