За повідомленням Департаменту систем життєзабезпечення Чернівецької обласної державної адміністрації, 20-21 березня 2024 року у м. Київ відбудеться щорічний Форум – «Smart Building», присвячений тематиці Смарт Сіті та відновленню інфраструктурних
об’єктів України.

В рамках ділової програми виступатимуть експерти та спеціалісти з технологій Смарт Сіті та Автоматизації, Енергозбереження та Інтернету Речей, Безпеки та Транспорту.

Форум ставитиме за мету створення майданчику для діалогу влади, бізнесу, представників муніципалітетів та комунальної сфери, будівельних компаній та ОСББ. Захід не тільки об’єднає сучасні розробки та їх потенційних споживачів, але у той же час створить можливість обговорити нагальні питання з відновлення інфраструктурних об’єктів й визначити стратегію відбудови України.

Вхід для представників державних та некомерційних організацій – безкоштовний. Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за контактами +380731404016 / ukraine.eclub@gmail.com або на сайті: https://smartbuilding.com.ua/.