У Чернівецькій обласній службі зайнятості, станом на 21 березня 2024 року, зареєстровано 625 вакансій.

Серед них 41 вакансія  для бухгалтерів та 9 – для головних бухгалтерів. Також є три пропозиції роботи для економістів.

Роботодавці пропонують фахівцям заробітну плату від 7100 грн до 25 тис.грн.

Серед основних вимог – досвід роботи. Проте є вакансії, на які готові працевлаштувати спеціаліста без досвіду та  надати йому перше робоче місце.

Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, магістр.

Серед обов’язків:

• ведення бухгалтерського обліку основних засобів, оприбуткування основних засобів, розрахунку собівартості основних засобів;
  • здійснення прийому і контролю за первинною документацією;
  • складання звітної калькуляції;
  • нарахування податків;
  • підготовка звітності;
  • знання 1С-Бухгалтерія:
  • ведення бухгалтерського обліку на підприємстві.

З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості   https://is.gd/wfKbl0.

У разі зацікавлення пропозицією роботи, фахівці служби зайнятості допоможуть у найближчому центрі зайнятості Чернівецької області або за телефоном (0372) 95 02 11.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості