Ухвалено чергові рішення за урядовою програмою «Власна справа» за заявами, які подані  у період з 12 по 25 лютого 2024 року (з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди). Файл з переліком номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів за програмою «Власна справа», можна завантажити тут.

На Буковині 18 переможців у цьому періоді. З них троє осіб планують розпочати власну справу. Зокрема, буде відкрито школу з вивчення іноземної мови на Вижниччині, станцію технічного обслуговування автомобілів у м.Новодністровськ та кондитерську у м.Хотин.

Решта підприємців розширять свій бізнес. Кошти будуть вкладені в розвиток  торгівлі  зоотоварами,  студії краси, магазинів, реабілітаційного центру для відновлення здоров’я хребта та суглобів,  клінінгової компанії, а також вирощування саджанців плодових дерев.

Також відбудеться розширення спектру надання послуг: юридичних, стоматологічних, з тренування дітей з футболу, прибирання та перевезення вантажів.

Звертаємо увагу переможців про необхідність звернутися впродовж 20 днів до «Ощадбанку» для приєднання до договору та відкриття рахунку для зарахування грантових коштів.

А для тих, хто планує відкрити власну справу,  необхідно ще зареєструвати підприємницьку діяльність.

Загалом на Буковині у цьому році вже 58 переможців за урядовою програмою єРобота «Власна справа»,  а прийом заявок за програмами «Власна справа» і «Грант для ветеранів та їх подружжя» – продовжується!

Подати заявку можна через Дія.

Більше про грантові програми дізнавайтеся тут:

«Власна справа» https://is.gd/xBaklo

«Грант для ветеранів та їх подружжя» https://is.gd/jxqZ7j

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy або за номером телефону (0372) 95 02 11.