Сторожинецька міська рада Чернівецького району Чернівецької області.

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Сторожинецька міська рада Чернівецького району Чернівецької області, код ЄДРПОУ 04062179, місто Сторожинець, вул. Чернівецька 6а, Чернівецький район, Чернівецька область категорія відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні. Закупівлі» – орган місцевого самоврядування.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Щебінь гравійний, фракція 20-40 мм. ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями:

UA-2024-04-08-008141-а

Розмір бюджетного призначення: 195 000,00 грн. (сто дев’яносто п’ять тисяч  гривень 00 копійок)  відповідно до кошторису та річного плану на 2024 рік ( Рішення № 35736/2023

(Про міський бюджет 2024) XXXVI позачергової сесії Сторожинецької міської ради  VIIІ скликання від 14.12.2023 року), призначених на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету та відповідно до Програми соціально-економічного розвитку Сторожинецької міської територіальної громади на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. При визначенні очікуваної вартості предмету закупівлі взято за основу для розрахунку цінові пропозиції постачальників у Prozorro Market, та укладені договори, які опубліковані в системі Прозоро. Очікувана вартість предмета закупівлі включає окрім ціни товару, витрати на доставку, та становить:  195 000,00 грн. з ПДВ. (650т. х 300,00 грн./ т.  = 195 000,00 грн.)

Обсяг:  Щебінь гравійний, фракція 20-40 мм. Місце поставки: м. Сторожинець, вул. Б. Хмельницького, 18, та/або безпосередньо до місця виконання робіт, великотоннажним автотранспортом (до 25т) за адресою вказаною у Заявці. Учасник своїми силами та засобами здійснює розвантаження Товару в вказане місце Замовником –  650 тон.

Обґрунтування технічних, якісних характеристик.

Технічні та якісні вимоги до Товару повинні відповідати діючому ДСТУ 9177-2:2022 «Матеріали щебеневі та гравійні для дорожнього будівництва та ДСТУ Б В.2.7-75:98  «Щебінь і гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і робіт».

Уповноважена особа

Провідний спеціаліст з питань  публічних закупівель    КЕП      Руслана ХОРЮК