Оголошення

про початок громадських слухань щодо Плану формування мережі старших класів та впровадження профільної освіти в закладах освіти Сторожинецької міської ради на 2024-2027 роки

12 квітня 2024 року рішенням ХХХІХ позачергової сесії Сторожинецької міської ради VIIІ скликання від 12.04.2024 року № 74-39/2024 «Про затвердження Плану формування мережі старших класів та впровадження профільної освіти в закладах освіти Сторожинецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області на 2024-2027 роки» затверджено План формування мережі старших класів та впровадження профільної освіти в закладах освіти Сторожинецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області на 2024-2027 роки.

Просимо взяти участь у громадських обговореннях  та надсилати свої пропозиції  контактній особі Оксані МАЙСЮК – головному спеціалісту Відділу освіти Сторожинецької міської ради, що знаходиться за адресою: м.Сторожинець вул.Чернівецька, 6а, каб.54 та на електронну адресу
vo.stor.oth@ukr.net.

Детальна інформація розміщена на сайті Сторожинецької міської ради в розділі «Громадські слухання». Термін слухань – 1 рік з дня опублікування.