До уваги підприємств, установ та організацій на території Сторожинецької міської територіальної громади!

Після чергових підступних атак ворога звертаємось до керівників підприємств, установ та організацій, які здійснюють свою діяльність на території Сторожинецької міської територіальної громади щодо ощадливого використання електроенергії (особливо в ранкові та вечірні години пікових навантажень). При можливості просимо застосовувати зміни графіків роботи, використання альтернативних джерел живлення тощо.

Це необхідно для стабільної роботи енергосистеми, яка суттєво постраждала під час останніх обстрілів, та дасть можливість не обмежувати споживання побутовим споживачам.

Ощадливе використання електроенергії – внесок кожного з нас у перемогу. Світло переможе.