Звертаємо увагу буковинців, внутрішньо переміщених осіб, іноземців та осіб без громадянства, які проживають на території Чернівецької області, що на період дії в Україні воєнного стану скасовано святкові неробочі дні, практику перенесення святкових днів, що припадають на вихідні, на наступні робочі дні та скорочення на одну годину передсвяткових робочих днів.

На виконання Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» Управління та територіальні підрозділи ДМС у Чернівецькій області працюють в штатному режимі згідно визначеного графіка роботи.

Зокрема, обласний апарат (м. Чернівці, вул. Шептицького, 25), Відділ у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Л.Кобилиці, 21-А) та Чернівецькій відділ УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Руська, 248-М) не працюватимуть у суботу та неділю – 22 та 23 червня, 24 червня – робочий день з 09.00 до 18.00.

Територіальні підрозділи не працюватимуть у неділю та понеділок – 23-24 червня 2024 р. 22 червня в суботу передсвятковий робочий день триватиме згідно визначеного графіка роботи – з 09.00 до 16.45.

Управління ДМС у Чернівецькій області