Унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) – це цифровий ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу, представлений двома послідовностями з восьми та п’яти цифр, розділених текстовим символом «-».

УНЗР присвоюється при оформленні одного з документів, що містить без контакти електронний носій – чи то ID-картки, чи то паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

УНЗР є незмінним протягом усього життя громадянина (не змінюється у разі зміни прізвища, імені або будь-яких інших відомостей).

УНЗР прописаний на паспортному документі, як вказано на малюнку.

Якщо ви раптом втратили біометричний документ, то відомості щодо вашого УНЗР ви можете отримати у формі Довідки за заявою, особисто або законним представником, у будь-якому підрозділі міграційної служби. Дана послуга надається до 3-х робочих днів.