В умовах воєнного стану для багатьох українців актуальним є питання  посвідчення  особи, доки триває оформлення нового паспортного документа.

Інформуємо, що заяву про оформлення нового документа можна подати за місяць від дати закінчення строку дії ID-картки. В такому випадку паспорт повертається власнику та вилучається для подальшого знищення лише після видачі нового документа.

Паспорт громадянина України вилучається, якщо;

– власник ID-картки звернувся до підрозділу міграційної служби після завершення терміну дії паспорта;

–  здійснюється заміна паспорта-книжечки на паспорт у вигляді ID-картки;

– внесена до ID-картки інформація підлягає зміні (крім додаткової змінної інформації);

– виявлено помилку в інформації, внесеній до паспорта-книжечки або ID-картки;

– паспорт-книжечку або у вигляді D-картки визнано непридатним для подальшого використання.

На період оформлення нового паспортного документа громадяни можуть посвідчувати особу за допомогою Е-документу у мобільному за стосунку «Дія».

Управління ДМС у

Чернівецькій області