З глибоким жалем, повідомляємо про непоправну втрату – смерть від рук агресора жителя нашої громади. Мешканець с.Комарівці, старший солдат БАХИР Віталій Феодосійович, 04.10.1982р.н., вірний військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, 01.03.2023 року загинув під час оборонного бою внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу поблизу м.Бахмут, Донецької області.
Сторожинецький міський голова, депутатський корпус міської ради, члени виконавчого комітету та весь апарат, в цю нелегку хвилину скорботи, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким ГЕРОЯ.
Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем.
Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!
![На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, військова форма та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev18-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/330846479_872402620496211_3960089664252884095_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=-eHHEUBGR9QAX_AwjuZ&_nc_ht=scontent.fiev18-1.fna&oh=00_AfC_6fFy61U_PcTEY_f3VIIK_0mvM9-7Nf5fTQXn9GJswg&oe=640BB703)