Уся наша громада глибоко сумує з приводу загибелі мешканця с.Костинці, матроса Польового Сергія Костянтиновича, 28.06.1995 року народження, який 29.03.2023 героїчно загинув захищаючи незалежність та територіальну цілісність України під час бою з російськими окупантами біля н.п. Новобахмутівка, Донецької області.
Сторожинецький міський голова, депутатський корпус міської ради, члени виконавчого комітету та весь апарат міської ради, висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати! Схиляємо голови у молитві за упокій його душі. Вічна пам‘ять Герою – захиснику України!
![На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev18-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339819018_629882515619138_6902142984801255285_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=nZLCO-9vPaQAX8DRTEP&_nc_ht=scontent.fiev18-1.fna&oh=00_AfBjeCx4hxhn0fje3J0S-O5lwwCytKOSiOSIKWGhNvFHzQ&oe=6432EB44)