Відповідно до рішення виконавчого комітету Сторожинецької міської ради від 06.12.2023 року № 297 «Про перейменування вулиці В. Сухомлинського м. Сторожинець Чернівецького району Чернівецької області», розпочинається громадське обговорення перейменування вулиці В. Сухомлинського м. Сторожинець Чернівецького району Чернівецької області на вулицю Катамая Б. (Богдан Катамай – заслужений працівник культури України, почесний громадянин м. Сторожинець, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, диригент, самодіяльний композитор, педагог, музично-громадський діяч).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються до 08.02.2024 року у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження Сторожинецької міської ради (м. Сторожинець, вул. Чернівецька, буд.6А).