Сторожинецька міська рада оголошує проведення щорічного традиційного Всеукраїнського місячника Червоного Хреста з 27 березня по 27 квітня 2017 року. Під час проведення місячника буде проведено збір коштів та товарів першої необхідності для надання адресної допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам різних категорій, особам, які потребують допомоги у звязку із захворюванням на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій, дітям-сиротам та дітям, позбавленим піклування, соціально незахищених громадянам, багатодітним сімям, особам та сімям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Запрошуємо всіх жителів Сторожинецької ОТГ залучитись до проведення місячника.