СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про скликання ХХІХ позачергової сесії міської ради VІІ скликання

Керуючись п.4, п.9, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламентом роботи Сторожинецької міської ради:

1. Скликати ХХІХ позачергову сесію міської ради VІІ скликання на 08 квітня 2019 року о 10-00 год. в залі засідань районної ради.
    • Внести до порядку денного сесії питання:
  • Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.

1. На сесію міської ради запросити депутатів міської ради, голову Сторожинецької районної ради, голову Сторожинецької районної державної адміністрації, старост сіл, відповідальних працівників міської ради.

Сторожинецький міський голова:                       Карлійчук М.М.