УКРАЇНА

 СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХІІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ № 54-33/2015

 18 лютого 2015 року                                                                         м.Сторожинець

 Про розгляд заяв  громадян, бажаючих

отримати земельні ділянки для будівництва

житлових будинків на території м.Сторожинець 

                Розглянувши заяви громадян, бажаючих отримати земельні ділянки для будівництва житлових будинків на території м.Сторожинець, протокол постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів, керуючись вимогами Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Протокол № 26 пункт 1 від 16 січня 2015 року постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів прийняти до відома.
  2. Включити в списки осіб, бажаючих отримати земельні ділянки під забудову житлового будинку, господарських будівель і споруд на території м.Сторожинець наступних громадян:

Кубу Вадима Георгійовича;

Гусарчука Віталія Васильовича;

Доскалюка Василя Ілліча;

Танасійчук Тетяну Миколаївну;

Макарова Олександра Ігоровича;

Гаденко Світлану Олексіївну;

Гнетньову Тетяну Володимирівну.

  1. Після затвердження змін до генерального плану забудови м.Сторожинець та наявності вільних земельних ділянок виділити в першу чергу для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд земельні ділянки учасникам АТО (членам їх сімей), а саме:

Макарову Олександру Ігоровичу.

  1. Зобов’язати заявників, які брали участь у антитерористичній операції, надати міській раді копію посвідчення про участь  в АТО.
  2. Розмістити оновлені списки громадян, які бажають отримати земельні ділянки під забудову житлового будинку, господарських будівель і споруд на території м.Сторожинець на інформаційній дошці міської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д. 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                 М.М.КАРЛІЙЧУК