УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 56-33/2015

 18 лютого 2015 року                                                                           м.Сторожинець

 Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

безоплатно у власність земельної ділянки 

               Розглянувши заяву Ткачука С.А. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування автогаража по вул.Чаплигіна та додані документи,  керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Ткачуку Сергію Аркадійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 24 м.кв для будівництва та обслуговування індивідуального гаража (за рахунок земель житлової та громадської забудови під дворами) по вул., проживає м.Сторожинець вул..
  2. Зобов’язати заявника замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати на сесію міської ради для затвердження в установлений законом термін.
  3. Контроль за виконанням  рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д. 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                     М.М.КАРЛІЙЧУК