УКРАЇНА
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 48-2/2015

24 грудня 2015 року                                                                                  м.Сторожинець

Про надання дозволу на виготовлення
проекту землеустрою щодо відведення
безоплатно у власність земельних ділянок
Розглянувши заяву громадян про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельних ділянок, додані документи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Ілікуці Наталі Іллівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,06 га з яких 0,03 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, (за рахунок земель житлової та громадської забудови) по вул.  та 0,03 га для ведення особистого селянського господарства (за рахунок земель сільськогосподарського призначення) по вул. , проживає м.Сторожинець вул. 
2. Надати дозвіл Курику Василю Іллічу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,16 га з яких 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, (за рахунок земель житлової та громадської забудови) по вул.  та 0,06 га для ведення особистого селянського господарства (за рахунок земель сільськогосподарського призначення) по вул. Ч, проживає м.Сторожинець вул. 
3 Надати дозвіл Гукасян Тетяні Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га для ведення особистого селянського господарства (за рахунок земель сільськогосподарського призначення) по вул. , проживає м.Сторожинець вул. 
4. Зобов’язати заявника замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати на сесію міської ради для затвердження в установлений законом термін.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О.Бойчук), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ
МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК