Почесні громадяни м.Сторожинець

Дата публікації: 01.01.2016

ВідМіська рада

Січ 1, 2016 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

f3c1d1afe7487729b96f8ba381cd1c82Якимчук Микола Костянтинович – заслужений юрист України, доктор юридичних наук. Фахівець з теорії управління, адміністративного права та прокурорської діяльності, державний радник юстиції 3 класу.Автор понад 70 наукових праць. Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ та ІІІ ступенів.

20616Катамай Богдан Васильович – заслужений працівник культури, художній керівник та диригент хорів «Барвінок»  торожинецького лісового коледжу та «Горицвіт» РБНК та працівників Держлісгоспу, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат обласної літературно-мистецької премії ім.С.Воробкевича.

38666Каспров Михайло Андрійович – учасник бойових дій, учасник Параду Перемоги 1945року в Чернівецькій області. Нагороджений орденом Червоного Прапора, Вітчизняної війни ІІ ст., Червоної Зірки, ювілейною медаллю Вітчизняної війни І ст.

main38Плегуца Матвій Дмитрович – Заслужений лікар України,автор 19 раціоналізаторських пропозицій і 8 наукових праць, 5 винаходів, 1 монографія. Лауреат премії ім. В.Залозецького, нагороджений орденом «За заслуги».

GadenkoГаденко Мар’ян Ілліч – народний артист України, засновник Міжнародного пісенного фестивалю «Доля», всеукраїнського фестивалю сучасного українського романсу «Осіннє рандеву», Міжнародного пісенного проекту «Прем’єра пісні», Міжнародних дитячих фестивалів «Пісенне джерело» та «Чорнобаївські зорепади», Всеукраїнського конкурсу пісні про маму «Рідна  мати моя». Нагородженний орденом «За заслуги» ІІІ ст.

i (1)Березовський Георгій Васильович – Герой України з врученням Ордена Держави, директор сільськогосподарського кооперативу «Колос». Нагороди: орден «Знак пошани», орден «За заслуги» ІІІ ст., ювілейна медаль Президії Верховної Ради СРСР «За доблесну працю» до 100-річчя народження В.І.Леніна, почесна відзнака «Буковина», почесна Грамота «За заслуги перед українським народом».

head_1 Карлійчук Микола Миколайович – Сторожинецький міський голова 06.2009-03.2015рр. , 27.11.2015р і по сьогодні. Працював майстром лісокомбінату, інженером, директором Сторожинецького лісокомбінату, нач. р-ної інспекції охорони навколишнього природного середовища, начальником обласного управління лісового господарства, головою Сторожинецької райдержадміністрації. За час трудової діяльності обирався депутатом райради, обласної ради, нагороджений орденом Данила Галицького.