Р І Ш Е Н Н Я №

11 лютого 2016 року                                                                                  м.Сторожинець

Про стан надходження місцевих податків і зборів
за 2015 рік і заходи по збільшенню їх надходжень
у 2016 році

Розглянувши звіт про стан надходження місцевих податків і зборів за 2015 рік, заслухавши пропозиції членів виконавчого комітету з даного питання

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИРІШИВ:

1. Взяти доповідь про стан надходження місцевих податків і зборів за 2015 рік до відома.
2. Податковій інспекції активізувати роботу з питань забезпечення своєчасності сплати податків та інших надходжень до міського бюджету. Забезпечити повноту сплати до бюджетів усіх рівнів податків, зборів (обов’язкових платежів), визначених Податковим та Бюджетним кодексами України.
3. Сприяти державній податковим органам у проведенні ними аналізу причин безприбуткової діяльності суб’єктів підприємництва та вжити відповідних заходів.
4. Першому заступнику міського голови Киюку С.Р. проінформувати виконком міської ради про проведену роботу у визначених вище напрямах у липні 2016 року.
5. Контроль за даним рішенням покласти на секретаря міської ради Матейчука І.Г.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК