РІШЕННЯ №

10 березня 2016 року                                                                          м.Сторожинець

Про оголошення на території міської ради
місячника санітарної очистки та благоустрою.

З метою покращення санітарно-екологічного стану міста, підвищення санітарної культури його жителів, керуючись вимогами ст.ст. 9, 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 4 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», п. 7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1.Оголосити на території міської ради місячник санітарної очистки та благоустрою з 21 березня 2016 року по 21 квітня 2016 року.
2.Для організації та контролю за проведенням місячника санітарної очистки і благоустрою міста утворити міський штаб та затвердити його в такому складі:

НАЧАЛЬНИК МІСЬКОГО ШТАБУ:

КИЮК СЕРГІЙ РОМАНОВИЧ – перший заступник Сторожинецького міського голови.

ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА МІСЬКОГО ШТАБУ:
КАРЛІЙЧУК ІЛЛЯ ВАСИЛЬОВИЧ – заступник Сторожинецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
ЧЛЕНИ ШТАБУ:

КИСЛІНСЬКИИ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ – начальник КП “Сторожинецьке ЖКГ”;
КАРП ГРИГОРІЙ ДРАГУШОВИЧ – директор КП “Карп Еко-2010”;
ЯРЕМІЦА ІЛЛЯ ВАСИЛЬОВИЧ – директор ДКП “Міські ринки”;
ЧЕПУРНИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ – заступник начальника Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області;
ОЛЕНЮК АНАТОЛІЙ ВІКТОРОВИЧ – депутат Сторожинецької міської ради;
ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ФРАНЦОВИЧ – заступник головного лікаря по медичній роботі центральної районної лікарні, член виконавчого комітету;
ГАКМАН АНДРІЙ ІВАНОВИЧ – начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації;
ДАВИД ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ – заступник начальника Глибоцького міжрайонного управління ГУДСЕС у Чернівецькій області, начальник відділу з здійснення держсанепіднагляду у Сторожинецькому районі (заступник ГДСЛ Глибоцького та Сторожинецького району).
3.Керівникам організацій, підприємств та установ міста усіх форм власності та приватним підприємцям забезпечити активну участь трудових колективів у проведенні місячника, організувати силами колективів санітарну очистку і благоустрій закріплених вулиць та власних територій, провести побілку дерев та бордюрів.
3.1. Керівнику Сторожинецького лісового коледжу привести в належний стан
територію коледжу та дендропарку, відремонтувати та пофарбувати огорожу по периметру.
4.КП «Сторожинецьке ЖКГ» та КП “Карп ЕКО-2010”:
-провести ревізію наявних сміттєзбірників та контейнерів, в разі необхідності провести їх ремонт або заміну;
-провести благоустрій скотомогильника;
-надавати постійну допомогу жителям міста і забезпечувати своєчасний збір та вивезення сміття, ліквідовувати стихійні сміттєзвалища на території міста, особливо вздовж річки Серет і берегів малих річок;
-провести благоустрій площ, вулиць та провулків, парків, скверів, ринків, автодоріг, автобусних зупинок, зон відпочинку;
– здійснити благоустрій кладовищ;
– протягом місячника почистити узбіччя доріг, тротуари від бруду;
– розробити графік проведення суботників в дворах силами мешканців;
– громадські криниці привести в належний санітарно-технічний стан (бетонована підмостка, фарбування, кришка, відро), провести їх чистку та дезинфекцію;
– інформацію про дату проведення суботників і подачу транспорту для вивезення сміття довести до жителів багатоповерхівок;
– провести (при необхідності) в будинках, які обслуговуються КП «Сторожинецьке ЖКГ», з залученням жителів цих будинків ремонт під’їздів, сходових кліток, дашків над під’їздами будинків;
– здійснити посадку дерев, кущів.
5. Затвердити єдиний санітарний день «п’ятниця» та забезпечити його безумовне виконання.
6. Рекомендувати депутатам міської ради, постійним депутатським комісіям забезпечити серед своїх виборців широку пропаганду місячника та їх активну участь в санітарній очистці територій, площ, парків, вулиць та індивідуальних садиб.
7. За невиконання громадянами Правил благоустрою м.Сторожинець особам, які рішенням міськвиконкому уповноважені складати адміністративні протоколи, активізувати роботу та складати адміністративні протоколи щодо притягнення до адміністративної відповідальності порушників благоустрою згідно ст.152 КУпАП.
8. Начальнику загального відділу міської ради Няйко В.М. до 20.03.2016 року дане рішення довести до відома всіх керівників, організацій, підприємств, установ та приватних підприємців міста.
9. Про виконання зазначеного рішення доповісти міськвиконкому до 12 травня 2016 року.
10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника Сторожинецького міського голови С.Р.Киюка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК