V СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я № 91-5/2016

15 квітня 2016 року                                                                                  м.Сторожинець

Про розгляд депутатського запита Антонюка В.С.

Розглянувши усний запит Антонюка В.С. про режим роботи закладу «Стороживе місто», керуючись пп.13 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Усний запит депутата Сторожинецької міської ради Антонюка В.С. взяти до відома.

2. Створити комісію у складі наступних депутатів ради:
– Антонюка Василя Степановича;
– Рудого Олександра Валерійовича;
– Євдошака Олександра Іларіоновича;
– Костащука Миколи Михайловича.

3. Комісії вивчити питання режиму роботи закладу «Стороживе місто» (усіх правовстановлюючих документів приватного підприємства «Майстер-2006»), про результати розгляду доповісти на черговій сесії міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, гуманітарних та правових питань та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчука І.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК