Звертаємо увагу буковинців, іноземців та осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб, що відзначення Великодня 05 травня 2024 року не змінить режиму роботи обласного апарату та територіальних підрозділів Управління ДМС у Чернівецькій області.

На виконання Закону України № 2136 від 15 березня 2022 р. «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»,  всі підрозділи міграційної служби Буковини у перед- та післясвяткові дні працюватимуть в штатному режимі згідно визначених графіків роботи.

Зокрема, Чернівецький відділ та структурні підрозділи Управління ДМС у Чернівецькій області не працюватимуть в суботу та неділю 04-05 травня, територіальні підрозділи в неділю та понеділок – 05-06 травня 2024 р.

Передсвятковий робочий день в суботу 04 травня 2024  року в територіальних підрозділах триватиме згідно визначеного графіка роботи від 09.00 до 16.45.

Управління ДМС у

Чернівецькій області