ХL СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 233-40/2015

15 жовтня 2015 року                                                                                 м.Сторожинець

Про розгляд клопотання
незалежної церкви ЄХБ

Розглянувши клопотання релігійної організації помісної незалежної церкви ЄХБ про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості по передачі в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 0,37 га для обслуговування культової споруди по вул. Б.Хмельницького, 31 та переглянути рішення сесії міської ради №191/46-2010 від 16.09.2010 року, додані документи, враховуючи те, що земельна ділянка використовується за цільовим призначенням та знаходиться в належному санітарному стані, керуючись ст.ст. 12, 92 та 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Надати дозвіл релігійній організації помісної незалежної церкви ЄХБ на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості по передачі в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 0,37 га для обслуговування культової споруди по вул. Б.Хмельницького, 31.

2. Зобов’язати заявників в установлений законом термін виготовити технічну документацію із землеустрою та подати на сесію міської ради для затвердження.

3. Вважати такими, що втратили чинність рішення сесії Сторожинецької міської ради №191/46-2010 від 16.09.2010 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по передачі земельної ділянки в постійне користування» та № 57-33/2015 від 18.02.2015 року «Про розгляд клопотання незалежної церкви ЄХБ».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (Антонюк В.С.), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради Вітюка А.Д.

МІСЬКОЇ РАДИ Я.В.МАНЧУК