ІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 1-3/2016

29 січня 2016 року                                                                                  м.Сторожинець

Про внесення доповнень до рішення № 28-2/2015 від 24.12.2015 року «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Сторожинець квартир у м.Сторожинець, закуплених Департаментом соціального захисту Чернівецької ОДА для подальшої передачі сім’ям загиблих військовослужбовців-учасників АТО»

Розглянувши лист Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації № 23 від 05.01.2016 року щодо прийняття квартири № у власність територіальної громади міста Сторожинець для подальшої передачі учаснику АТО Ходану Ю.В., керуючись статтею 143 Конституції України, Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», підпунктом 51 пункту 1 статті 26, частинами 2, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України № 1482 від 21 вересня 1998 року “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 348 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II груп з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов»,

1. Змінити назву рішення ІІ сесії VІІ скликання Сторожинецької міської ради № 28-2/2015 від 24.12.2015 року з: «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Сторожинець квартир у м.Сторожинець, закуплених Департаментом соціального захисту Чернівецької ОДА для подальшої передачі сім’ям загиблих військовослужбовців-учасників АТО» на: «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Сторожинець квартир у м.Сторожинець, закуплених Департаментом соціального захисту населення Чернівецької ОДА для подальшої передачі сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II груп з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

2. Змінити назву додатку до рішення міської ради № 28-2/2015 від 24.12.2015 року з: «Список квартир, закуплених Департаментом соціального захисту Чернівецької ОДА для подальшої передачі сім’ям загиблих військовослужбовців-учасників АТО» на: «Список квартир, закуплених Департаментом соціального захисту населення Чернівецької ОДА для подальшої передачі сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II груп з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

3. Доповнити Список квартир, закуплених Департаментом соціального захисту населення Чернівецької ОДА для подальшої передачі сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II груп з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов (додаток до рішення міської ради № 28-2/2015 від 24.12.2015 року), згода на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Сторожинець з державної власності, в особі Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації надана рішенням ІІ сесії VІІ скликання Сторожинецької міської ради № 28-2/2015 від 24.12.2015 року наступним пунктом:

Адреса загальна житлова ПІП
площа, кв.м. площа, кв.м
вул.  Ходан Юрій  Васильович

4. Контроль за виконанням цього рішення та здійснення передбачених законодавством заходів щодо передачі з державної власності об’єктів нерухомості, зазначених у Списку квартир, закуплених Департаментом соціального захисту населення Чернівецької ОДА для подальшої передачі сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II груп з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов покласти на заступника Сторожинецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчука І.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК